PG team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve o PG klanu
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Lider klana dr_smile

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
sHamaN*.
Admin
sHamaN*.


Broj postova : 80
Lokacija : mostar
Registration date : 11.07.2008

Lider klana dr_smile Empty
PostajNaslov: Lider klana dr_smile   Lider klana dr_smile Emptypet srp 25, 2008 11:17 am

e vako dok liga trajala lider klana i o svemu ce se brinuti dr_smile jer ja sam voditelj lige i sudim na starmo lizi pa necu sve stici

ovdje ostavite svoje msnove ko je god u klanu pozz i hvala...

I ne zaboravite najvazniji je timski rad

Svi za jednog jedan za sve pozz by shaman
[Vrh] Go down
https://pg-csteam.forumcroatian.com
dr_smile

dr_smile


Broj postova : 47
Registration date : 20.07.2008

Lider klana dr_smile Empty
PostajNaslov: Re: Lider klana dr_smile   Lider klana dr_smile Emptypet srp 25, 2008 11:21 am

ovo da sam leader je samo zato sto neko mora bit a naravno da sve ide timskim radom sve dogovorom:D

1.posto je liga igramo sigurno vise meceva i po sistemu bodovanja se prolazi

2.samim tim najgora dvojica igraca iz nekog susreta ne igraju slijedeci jer hocu da svi igramo i da stvarno utvrdimo prwu postavu

3.ljudi imamo skillera tona znaci mozemo bit top klan samo ako malo vise igramo timski

4.svaki put prije meca na msn svi da se dog oko svega da nema zabune


HRABRO DO POBJEDE!!!
[Vrh] Go down
sHamaN*.
Admin
sHamaN*.


Broj postova : 80
Lokacija : mostar
Registration date : 11.07.2008

Lider klana dr_smile Empty
PostajNaslov: Re: Lider klana dr_smile   Lider klana dr_smile Emptypet srp 25, 2008 11:22 am

bravo ovo jedan lider klana treba imati ja to neam mislim da ce dr smile trebati voditi klan zauvijek pozz brate
[Vrh] Go down
https://pg-csteam.forumcroatian.com
dr_smile

dr_smile


Broj postova : 47
Registration date : 20.07.2008

Lider klana dr_smile Empty
PostajNaslov: Re: Lider klana dr_smile   Lider klana dr_smile Emptypet srp 25, 2008 11:24 am

sHamaN*. je napisao/la:
bravo ovo jedan lider klana treba imati ja to neam mislim da ce dr smile trebati voditi klan zauvijek pozz brate
to cemo jos vidit Very Happy

jos nesto necu pitanja tipa sto si njega stavio u prwu postavu sto mene nisi

ne treba zab da je ovo ipak igra i da smo tu da se zabavimo prwenstveno i da cete svi igrat sto posto
[Vrh] Go down
genius

genius


Broj postova : 58
Lokacija : bauste
Registration date : 13.07.2008

Lider klana dr_smile Empty
PostajNaslov: Re: Lider klana dr_smile   Lider klana dr_smile Emptypet srp 25, 2008 7:54 pm

dr_smile je napisao/la:
sHamaN*. je napisao/la:
bravo ovo jedan lider klana treba imati ja to neam mislim da ce dr smile trebati voditi klan zauvijek pozz brate
to cemo jos vidit Very Happy

jos nesto necu pitanja tipa sto si njega stavio u prwu postavu sto mene nisi

ne treba zab da je ovo ipak igra i da smo tu da se zabavimo prwenstveno i da cete svi igrat sto posto

boli me briga on mi je brat!!mora mene staviti u prvu postavu!!heheh:P inache batine!!hehe
ma salim se tako i treba ako ja ne zasluzim ne igram sljedeci mech i tako!!to je dobro!!Very Happy
[Vrh] Go down
dr_smile

dr_smile


Broj postova : 47
Registration date : 20.07.2008

Lider klana dr_smile Empty
PostajNaslov: Re: Lider klana dr_smile   Lider klana dr_smile Emptypet srp 25, 2008 9:30 pm

genius je napisao/la:
dr_smile je napisao/la:
sHamaN*. je napisao/la:
bravo ovo jedan lider klana treba imati ja to neam mislim da ce dr smile trebati voditi klan zauvijek pozz brate
to cemo jos vidit Very Happy

jos nesto necu pitanja tipa sto si njega stavio u prwu postavu sto mene nisi

ne treba zab da je ovo ipak igra i da smo tu da se zabavimo prwenstveno i da cete svi igrat sto posto

boli me briga on mi je brat!!mora mene staviti u prvu postavu!!heheh:P inache batine!!hehe
ma salim se tako i treba ako ja ne zasluzim ne igram sljedeci mech i tako!!to je dobro!!Very Happy
nes igrat nikako Very Happy
[Vrh] Go down
genius

genius


Broj postova : 58
Lokacija : bauste
Registration date : 13.07.2008

Lider klana dr_smile Empty
PostajNaslov: Re: Lider klana dr_smile   Lider klana dr_smile Emptysub srp 26, 2008 4:31 pm

dr_smile je napisao/la:
genius je napisao/la:
dr_smile je napisao/la:
sHamaN*. je napisao/la:
bravo ovo jedan lider klana treba imati ja to neam mislim da ce dr smile trebati voditi klan zauvijek pozz brate
to cemo jos vidit Very Happy

jos nesto necu pitanja tipa sto si njega stavio u prwu postavu sto mene nisi

ne treba zab da je ovo ipak igra i da smo tu da se zabavimo prwenstveno i da cete svi igrat sto posto

boli me briga on mi je brat!!mora mene staviti u prvu postavu!!heheh:P inache batine!!hehe
ma salim se tako i treba ako ja ne zasluzim ne igram sljedeci mech i tako!!to je dobro!!Very Happy
nes igrat nikako Very Happy
haahh!!lol!! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lider klana dr_smile Empty
PostajNaslov: Re: Lider klana dr_smile   Lider klana dr_smile Empty

[Vrh] Go down
 
Lider klana dr_smile
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» LOGO klana
» - zikE - novi clan klana
» Bajra novi clan klana
» e vako flesh je novi clan klana

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
PG team :: Forum pg teama :: Obavjestenja-
Forum(o)Bir: